Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
Led körte égő, Led Filament Retro kollekció, Led kert és terasz fényfüzér, 1. Magyarországon a legolcsóbb!,
Inesa Led Filament E27 5W, 600 lumen, 60W izzó helyett. 2700 kelvin, meleg fehér. Nem vibrál a fénye! Kerti fényfüzér foglalatba is!
| Cikkszám | LLKFIL5WE2760616K2700 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 5W |
| Fényáram | 600 lumen |
| Szín | 2700 kelvin |
| Világítási szög | 300 |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 60*60*106 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led Filament 5W körte égő, látszó izzószálas átlátszó, E27, 600 lumen, 60mm, 2700 kelvin, meleg fehér. 60W izzó helyett, nem körte izzó! 330°-os szórásszög, 60 mm fejátmérő, 106 mm hossz. 30.000 óra élettartam! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Egyéb cikkszámok: 60053. Kiválóan alkalmas kerti E27 kerti füzérbe is!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 6049 db |
350 Ft + ÁFA (444 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
